Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /modules/class.blog.php on line 157
Znajdź wolne miejsca parkingowe w kilka sekund z aplikacją TransParking | Blog | Kużnia transportu :: Aureus VIA

Znajdź wolne miejsca parkingowe w kilka sekund z aplikacją TransParking

Start    Blog    Znajdź wolne miejsca parkingowe w kilka sekund z aplikacją TransParking

Znajdź wolne miejsca parkingowe w kilka sekund z aplikacją TransParking

29 lipca

Dodano przez: Dorota Szmurło Kategorie:
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /templates/via/blog.tp.php on line 53

Tak jak i w przypadku aplikacji dzięki, której kierowca może w szybki i łatwy sposób wezwać pomoc, tak samo w przypadku aplikacji TransParking pobudką był zamach w Berlinie. Jak się okazuje znalezienie wolnego miejsca jest nie lada wyzwaniem. W przypadku kierowców zawodowych bardzo istotną kwestią jest parking z monitoringiem. Zwłaszcza po ostatniej  makabrycznej sytuacji, w której zginął kierowca okazuje się, że strzeżone parkingi mogą nie tylko zwiększyć poczucie bezpieczeństwa, ale nawet uratować życie.

Rozwiązanie idealne dla kierowców

Aplikacja jest, więc idealnym narzędziem dla każdego kierowcy zawodowego, który podróżuje po europejskich drogach. Należy jednak pamiętać, że tak samo jak w przypadku aplikacji TDApp kluczowym czynnikiem jest czynnik ludzki. To kierowcy sami budują sieć powiązań i kontaktów, dlatego tak ważne jest propagowanie aplikacji wśród kierowców. Ideą TransParking jest nie tylko zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród kierowców, ale również ciągłe rozbudowywanie sieci (nowe miejsca parkingowe, dostępne udogodnienia). Kierowcy mają ponadto możliwość dodawania własnych ocen miejsc i zamieszczania komentarzy. W zależności od stopnia zaangażowania kierowców przyznawane są im punkty klasyfikujące w wewnętrznym rankingu.

Co ważniejsze – aplikacja może działać również bez dostępu do internetu. Kierowcy mogą otrzymywać informacje o miejscach również wtedy kiedy pozostają w trybie offline. Po zainstalowaniu TransParking kierowcy włączy się samouczek, aby poprowadzić go w pierwszych krokach po funkcjach aplikacji. Istnieje również opcja zarejestrowania się jako nowy użytkownika, ale nie ma takiej konieczności. Jeśli kierowca nie chce się rejestrować może bez problemu korzystać z aplikacji, ale bez możliwości dodawania komentarzy oraz nowych miejsc na mapie.

Dodatkowa opcja nawigacji

Kolejną super opcją aplikacji jest przycisk „nawiguj”, który doprowadzi kierowcę w wybrane miejsce. Ze względu na to, że zawodowi kierowcy są w nieustannej trasie, przemierzając setki tysięcy kilometrów informacja tylko i wyłącznie o najbliższych parkingach to zdecydowanie za mało. Kierowcy planują postoje również dużo wcześniej. Dlatego aplikacja działa w dwóch trybach. W pierwszym kierowcy mogą zarówno poszukać parkingu znajdującego się blisko, ale także postoju zlokalizowanego w dowolnym miejscu w Europie. Drugi etap natomiast zostaje aktywowany wybierając opcję „szukaj na trasie”. Wówczas kierowca najpierw definiuje trasę i wybiera maksymalną odległość od wyznaczonej trasy.

Wyszukiwanie według preferencji

Ponadto aplikacja posiada opcje filtrowania wyników pod kątem konkretnych udogodnień. Dlatego jeśli kierowca szuka miejsca parkingowego wyłącznie z prysznicem, oświetleniem, czy monitoringiem może ustawić parametry wyszukiwania i bez problemu znaleźć taki parking jaki go interesuje. Aplikacja wówczas zacznie skalować poszczególne parkingi pod kątem zaznaczonych opcji, jak również wyszuka parkingi usytuowane najbliżej trasy. Z uwagi na to, że aplikacja jest dla kierowców od kierowców tak ważne jest, aby to sami zainteresowani stale ją udoskonalali. Robiąc to właśnie poprzez dodawanie opinii, zaznaczanie ulubionych miejsc, czy aktualizowanie punktów.

Podsumowując przydatność aplikacji TransParking jest ona jak najbardziej przystosowana do potrzeb kierowców zawodowych. Jednak tak naprawdę wszystko zostawione jest w ich rękach, a raczej telefonach. To sami zainteresowani – kierowcy, są budulcem tej aplikacji i to dzięki nim możliwy jest rozwój aplikacji.

 

 

 

Masz zielone światło!

Zarekomendowali nas:


1 20+ Liczba kierowców: 2  • Powiedz nam czego potrzebujesz!
  • Napisz jak mamy się do Ciebie zwracać
  • Wpisz właściwy numer telefonu lub adres e-mail
  • Wpisz swoją wiadomość!  • Masz już pomysł?
  • Napisz jak mamy się do Ciebie zwracać
  • Wpisz adres e-mail do kontaktu
  • Wpisz numer telefonu, jeśli chcesz otrzymać niezobowiązujący telefon
  • Napisz nam skąd jesteś
  • Wpisz swoją wiadomość!