O nas | Kużnia transportu :: Aureus VIA

Kto stoi za Aureus VIA

Start    O nas

Aureus VIA to odpowiedź na problemy i wyzwania firm transportowych - rozbudowane regulacje prawne i administracyjne oraz mnogość przepisów i wymagań, które podlegają ciągłym zmianom. Skutkuje to podwyższonym ryzykiem kontroli i kar.  Eksperci z Aureus VIA wiedzą, jak poprowadzić firmę transportową, aby maksymalnie zminimalizować te zagrożenia. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Aureus VIA sp. z o.o. działa w ramach prężnej grupy kapitałowej Aureus, która bazuje na 10-letnim doświadczeniu w obsłudze firm transportowych.
Wartości, z których słynie nasza firma to: innowacyjność, elastyczność i najwyższy poziom obsługi klienta. Indywidualne podejście do każdej usługi realizujemy w naszym najnowszym projekcie, Aureus VIA.

Eksperci Aureus VIA

Maciej Rębacz

Maciej Rębacz

Magister z zarządzania firmą MBA. Przez 5 lat prowadził własną firmę transportową, 2 kolejne zarządzał zespołem jako dyrektor firmy handlowo-usługowej. 10-cio letnie doświadczenie w pracy w bankowości przekłada na codzienną pracę w Aureus VIA. Jako dyrektor oddziału w bankowości zdobył wiedzę, którą teraz przekazuje swojemu zespołowi. Wielki fan samochodów ciężarowych oraz motoryzacji.

TRANSPORT, ZARZĄDZANIE, ANALIZA NARUSZEŃ, KONTROLE ITD, PIP, SZKOLENIA

Justyna Kłosowska

Justyna Kłosowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu w/Chorzów na kierunku Finanse i Rachunkowość. W grupie Aureus od 2008 roku, początkowo jako doradca klienta, obecnie Członek Zarządu ds. Finansowania Transportu Ciężkiego. Swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy, gdzie odpowiada za proces sprzedaży na rynku pojazdów. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta Transportowego oraz Indywidualnego.

FINANSOWANIE TRANSPORTU, LEASING, KREDYT

Daniel Iwaniuk

Daniel Iwaniuk

Absolwent Prawa Stacjonarnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie z zakresu księgowości, prawa podatkowego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych zdobywał obsługując międzynarodowe korporacje podczas pracy w Tax and Leagal Service PriceWaterhouseCoopers jak i w regionalnej kancelarii doradztwa podatkowego obsługując małe i średnie podmioty. Od 2014 roku Główny Księgowy w grupie Aureus.

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY I PŁACE W TRANSPORCIE

Piotr Odrzywołek

Piotr Odrzywołek

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Bankowość, były pracownik bankowości korporacyjnej (16 lat). Od 2009 roku w ramach własnej działalności gospodarczej, specjalizuje się w doborze klientom optymalnego faktoringu.  Dużą satysfakcję przynosi Piotrowi pomoc klientom w poruszaniu się w gąszczu ofert faktoringowych oraz uświadamianie im potrzeb i możliwości jakie daje faktoring. Współautor jednego z wydań Almanachu, publikując w nim rozdział: „Broker faktoringowy – przewodnik klientów po rynku bardzo zróżnicowanych usług”. Coroczny uczestnik Międzynarodowego Kongresu Faktoringu, a także słuchacz i praktykant wielu kursów  poświęconych należnościom handlowym. Jako ekspert w dziedzinie faktoringu prowadzi szkolenia dla doradców finansowych.

FAKTORING, FINANSOWANIE TRANSPORTU, ANALIZA POTRZEB I DOBÓR OPTYMALNEGO FINANSOWANIA

Szymon Bieńkowski

Szymon Bieńkowski

Absolwent Politechniki Poznańskiej. Założyciel i CEO w BIG-I Sp. z o.o. – operatora systemu Flota-Online. Nie boi się trudnych wyzwań i cały dostępny czas poświęca na tworzenie i udoskonalanie rozwiązań w zakresie trackingu i telematyki. 14 letnie doświadczenie w branży spowodowało, że jest specjalistą w zakresie doradztwa i wdrożenia odpowiednich rozwiązań pozwalających na szczegółowe analizowanie wykorzystania pojazdów, kontroli paliwa i zachowań kierowców we flotach zarówno dużych międzynarodowych jak i lokalnych.

 
MONITORING, FLOTA, ANALIZA
 

 

 

Masz zielone światło!

Zarekomendowali nas:


1 20+ Liczba kierowców: 2  • Powiedz nam czego potrzebujesz!
  • Napisz jak mamy się do Ciebie zwracać
  • Wpisz właściwy numer telefonu lub adres e-mail
  • Wpisz swoją wiadomość!  • Masz już pomysł?
  • Napisz jak mamy się do Ciebie zwracać
  • Wpisz adres e-mail do kontaktu
  • Wpisz numer telefonu, jeśli chcesz otrzymać niezobowiązujący telefon
  • Napisz nam skąd jesteś
  • Wpisz swoją wiadomość!