O nas | Kużnia transportu :: Aureus VIA

Kto stoi za Aureus VIA

Start    O nas

Aureus VIA to odpowiedź na problemy i wyzwania firm transportowych - rozbudowane regulacje prawne i administracyjne oraz mnogość przepisów i wymagań, które podlegają ciągłym zmianom. Skutkuje to podwyższonym ryzykiem kontroli i kar.  Eksperci z Aureus VIA wiedzą, jak poprowadzić firmę transportową, aby maksymalnie zminimalizować te zagrożenia. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Aureus VIA sp. z o.o. działa w ramach prężnej grupy kapitałowej Aureus, która bazuje na 10-letnim doświadczeniu w obsłudze firm transportowych.
Wartości, z których słynie nasza firma to: innowacyjność, elastyczność i najwyższy poziom obsługi klienta. Indywidualne podejście do każdej usługi realizujemy w naszym najnowszym projekcie, Aureus VIA.

Eksperci Aureus VIA

Sławomir Stolarski

Sławomir Stolarski

W grupie Aureus od dwóch lat. Jego poprzednia droga kariery ulokowana była za granicami Polski, pracując przez 8 lat w UPM Kymmene, jednej z największych fińskich korporacji m.in w Finlandii i Niemczech. Ekspert w dziedzinie należności, oceny ryzyka kredytowego, analizy sprzedaży oraz tworzenia strategii sprzedażowych. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Stosunki Międzynarodowe, a także absolwent MBA w Finlandii.

TRANSPORT, ZARZĄDZANIE W TRANSPORCIE, CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKA, USPRAWNIANIE PROCESÓW W FIRMIE

Maciej Rębacz

Maciej Rębacz

Magister z zarządzania firmą MBA. Przez 5 lat prowadził własną firmę transportową, 2 kolejne zarządzał zespołem jako dyrektor firmy handlowo-usługowej. 10-cio letnie doświadczenie w pracy w bankowości przekłada na codzienną pracę w Aureus VIA. Jako dyrektor oddziału w bankowości zdobył wiedzę, którą teraz przekazuje swojemu zespołowi. Wielki fan samochodów ciężarowych oraz motoryzacji.

TRANSPORT, ZARZĄDZANIE, ANALIZA NARUSZEŃ, KONTROLE ITD, PIP, SZKOLENIA

Justyna Kłosowska

Justyna Kłosowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu w/Chorzów na kierunku Finanse i Rachunkowość. W grupie Aureus od 2008 roku, początkowo jako doradca klienta, obecnie Członek Zarządu ds. Finansowania Transportu Ciężkiego. Swoje doświadczenie i wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy, gdzie odpowiada za proces sprzedaży na rynku pojazdów. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta Transportowego oraz Indywidualnego.

FINANSOWANIE TRANSPORTU, LEASING, KREDYT

Aneta Komodzińska

Aneta Komodzińska

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Nauk Społecznych na kierunku polityka samorządowa. 15 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeń, bankowości i finansach przekłada na aktualną pracę w dziale ubezpieczeń Aureus jako dyrektor. W latach 2006 – 2015 Dyrektor Oddziału banku BNP Paribas Bank Polska S.A. Od dwóch lat prowadzi dodatkowo własną działalność jako doradca finansowy.

UBEZPIECZENIA, DORADZTWO

Daniel Iwaniuk

Daniel Iwaniuk

Absolwent Prawa Stacjonarnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doświadczenie z zakresu księgowości, prawa podatkowego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych zdobywał obsługując międzynarodowe korporacje podczas pracy w Tax and Leagal Service PriceWaterhouseCoopers jak i w regionalnej kancelarii doradztwa podatkowego obsługując małe i średnie podmioty. Od 2014 roku Główny Księgowy w grupie Aureus.

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY I PŁACE W TRANSPORCIE

Piotr Odrzywołek

Piotr Odrzywołek

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Finanse i Bankowość, były pracownik bankowości korporacyjnej (16 lat). Od 2009 roku w ramach własnej działalności gospodarczej, specjalizuje się w doborze klientom optymalnego faktoringu.  Dużą satysfakcję przynosi Piotrowi pomoc klientom w poruszaniu się w gąszczu ofert faktoringowych oraz uświadamianie im potrzeb i możliwości jakie daje faktoring. Współautor jednego z wydań Almanachu, publikując w nim rozdział: „Broker faktoringowy – przewodnik klientów po rynku bardzo zróżnicowanych usług”. Coroczny uczestnik Międzynarodowego Kongresu Faktoringu, a także słuchacz i praktykant wielu kursów  poświęconych należnościom handlowym. Jako ekspert w dziedzinie faktoringu prowadzi szkolenia dla doradców finansowych.

FAKTORING, FINANSOWANIE TRANSPORTU, ANALIZA POTRZEB I DOBÓR OPTYMALNEGO FINANSOWANIA

Szymon Bieńkowski

Szymon Bieńkowski

Absolwent Politechniki Poznańskiej. Założyciel i CEO w BIG-I Sp. z o.o. – operatora systemu Flota-Online. Nie boi się trudnych wyzwań i cały dostępny czas poświęca na tworzenie i udoskonalanie rozwiązań w zakresie trackingu i telematyki. 14 letnie doświadczenie w branży spowodowało, że jest specjalistą w zakresie doradztwa i wdrożenia odpowiednich rozwiązań pozwalających na szczegółowe analizowanie wykorzystania pojazdów, kontroli paliwa i zachowań kierowców we flotach zarówno dużych międzynarodowych jak i lokalnych.

 
MONITORING, FLOTA, ANALIZA
 

 

 

Piotr Bijok

Piotr Bijok

 Właściciel bijok.kx.pl. Uprawniony rzeczoznawca i biegły sądowy. Ekspert w zakresie tachografów analogowych. Jako członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego oraz były Inspektor Transportu Drogowego dzieli się wiedzą i doświadczeniem wspierając przedsiębiorców w pomocy prawnej w zakresie kontroli ITD,  analizie czasu pracy kierowców jak również dzieli się swoją wiedzą przeprowadzając cykle szkoleń dla kierowców oraz kadry zarządzającej firm transportowych. Ponadto jako biegły sądowy oferuje przeprowadzenie audytów wewnętrznych firmy aby właściciel miał pewność, że jego biznes jest bezpieczny.

ITD, TACHOGRAFY ANALOGOWE, POMOC PRAWNA, CZAS PRACY KIEROWCÓW, SZKOLENIA

Masz zielone światło!

Zarekomendowali nas:
 • Napisz jak mamy się do Ciebie zwracać
 • Wpisz właściwy numer telefonu lub adres e-mail


1 20+ Liczba kierowców: 2 • Powiedz nam czego potrzebujesz!
 • Napisz jak mamy się do Ciebie zwracać
 • Wpisz właściwy numer telefonu lub adres e-mail
 • Wpisz swoją wiadomość! • Masz już pomysł?
 • Napisz jak mamy się do Ciebie zwracać
 • Wpisz adres e-mail do kontaktu
 • Wpisz numer telefonu, jeśli chcesz otrzymać niezobowiązujący telefon
 • Napisz nam skąd jesteś
 • Wpisz swoją wiadomość!